Hüdaş Makina

1973 yılında Hüseyin Daş tarafından kurulan Hüdaş Makina, köklü bir aile şirketi olarak makinaya dair her türlü hizmeti en kaliteli şekilde sunmaktadır. Firmamız, yılların tecrübesi ve uzman kadrosuyla müşterilerimize yüksek kaliteli makine çözümleri sunarak sektörde önde gelen bir konumda yer almaktadır.

Hüdaş Makina olarak amacımız, müşterilerimize makinaya dair ihtiyaçlarını karşılamada en üst düzeyde hizmet sunmaktır. Geniş ürün yelpazemiz ve kapsamlı hizmetlerimiz ile müşterilerimize her türlü makinayı sunmak ve ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak için çalışmaktayız.

Misyonumuz

Hüdaş Makina olarak misyonumuz, müşterilerimize makinaya dair en kaliteli ve güvenilir hizmetleri sunarak sektörde öncü bir konumda yer almak ve müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmaktır. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, ihtiyaçları ve beklentileri doğru bir şekilde anlamak ve onlara en uygun çözümleri sunmak için çaba göstermekteyiz. Amacımız, müşterilerimizin işlerini daha verimli ve başarılı hale getirmelerine katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

Hüdaş Makina olarak vizyonumuz, makinaya dair her türlü ihtiyacı karşılayan bir marka olarak sektörde lider konuma ulaşmaktır. Sürekli olarak teknolojik gelişmeleri takip ederek, en yeni ve ileri teknolojiye sahip makineleri müşterilerimize sunmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin güvenini kazanmak ve uzun vadeli iş ilişkileri kurmak için kaliteli ürünlerimiz, güvenilir hizmetlerimiz ve yenilikçi çözümlerimizle öne çıkmayı amaçlıyoruz.

Daha fazla bilgi İster misiniz?

Mailinize Bizden bir maili düşsün

Evet tarafından e-posta, telefon, SMS ve e-posta vasıtasıyla tarafıma kişiselleştirilmiş pazarlama iletilerinin gönderilmesini kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin, üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf internet siteleri ile sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklamlar için kullanılmasını kabul ediyorum. Rızalarımı her zaman geri çekebilirim. 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğumu teyit ederim. Konuya ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metnimizden ulaşabilirsiniz.