2818 SOKAK, NO:19, 1.SANAYİ SİTESİ KONAK/İZMİR
0(232) 433 55 38

KURUMSAL

HÜDAŞ MAKİNA TAKIM TEZGAHLARI YEDEK PARÇA İTH. İHR. SAN. VE TİC. A.Ş.

1974 yılında İzmir Birinci Sanayi Sitesinde HÜDAŞ MAKİNA olarak ikinci el takım tezgahları alımı,satımı ve onarımının yapıldığı küçük bir dükkanda çok kısıtlı bir bütçeyle; Hüseyin DAŞ tarafından tek başına faaliyete başlanmıştır.

İlerleyen yıllarda ,piyasanın kabul etmiş olduğu çalışma sistemimizle piyasa koşullarına uygun bir şekilde büyümeyi kendimize birinci görev olarak belirleyip 1990’lı yılların başlarında eski SSBC ülkelerinden ikici el takım tezgahları ithalatına başlanmıştır. 2000’li yılların başında ikinci el takım tezgahlarının yanında sıfır takım tezgahları satışına da başlanmıştır.Ülkemizin büyük ve güvenilir,firmalardan bayilikler alınmış, 2004 yılına gelindiğinde 30 yıllık tecrübemiz ile müşterilerimize ve bize güvenenlere en iyiyi en uygun fiyatı sunabilmek için tüm imkanlarımız ve gücümüz ile uzun süreli etüt çalışmaları sonucunda “NC ENERGY” markası olarak uzak doğudan direk ithalata başlanmıştır. 30 yıllı aşkın bir süredir,bu piyasada bulunmanın haklı gururunu yaşayıp.Yenilik ve teknolojik gelişmelerden geri kalmadan ürün yelpazemizi sürekli arttırma çabası içindeyiz. Bize göre, bir ürünü satmakla işimiz bitmez, bilakis yeni başlamakta olduğunu düşünüp, satış sonrası destek ilkesiyle, zamanında, güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunmayı kendimize borç biliriz.
logo logo

NEDEN HÜDAŞ MAKİNA ?

  • Hüdaş Makina, Dünyanın ve Türkiye' nin tanınmış markalarını bünyesinde bulundurmaktadır.
  • Hüdaş Makina, üreticilerin ihtiyaç duyduğu makinaları, uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla satarak üreticiye destek olmayı ilke edinmiştir.
  • Hüdaş Makina, haftanın 7 günü servis hizmeti vermektedir.
  • Satmış olduğu ürünlerde yedek parça ve servis hizmeti ile doğru makina parkuru kurma konusunda üreticilere danışmanlık yapmaktadır.

KURUMSAL

MİSYON

Faaliyette bulunduğumuz sektörde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak HÜDAŞ MAKİNA müşterilerinin, çalışanlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

VİZYON

Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak, Ülkemizde eğitime, sağlığa, çevreye ve tarihi değerlerimize sahip çıkarak daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Çalışanlarımıza güvenli ve sağlıklı bir iş sunarak onları bizim ilk müşterilerimiz gibi görerek gerekli değeri vermek, İkinci el makine ve teknik malzemede olabilecek en iyi malzemeyi en uygun fiyatlarda müşteriye sunmak, malzeme konusunda durumu ve kalitesi hakkında müşteriyi bilgilendirmek.


KALİTE BELGELERİMİZ

brand
brand
brand
brand
logo

İLETİŞİM

2818 SOKAK, NO:19, 1.SANAYİ SİTESİ
KONAK/İZMİR
Telefon: 0(232) 433 55 38
Telefon: 0(232) 433 55 40
FAX: 0(232) 449 68 82
Email: info@hudasmakina.com.tr


logo